Lifehacks גאים להציג

קורס פייסבילדינג הוא אימון אינטרנטי מתקדם שיעזור לכם להיפטר מהקמטים ולקבל חזרה את הפנים החלקות עם המראה הצעיר שלא ראיתם כבר יותר מדי זמן

ב-20 דקות ביום, סבטה הצליחה להיפטר מהקמטים ולגרום לפנים שלה להיראות טוב יותר היום, מאשר בגיל 30.

ללא ניתוחים, בלי שינויים בתזונה, באמצעות שיטת ה-Facebuilding תוכלו פשוט להחזיר את הגלגל אחורה.

Facebuilding היא שיטת אימון לפנים, אשר פותחה על ידי כירורג פלסטי גרמני ריינכולד בנץ בשנות ה-30 של המאה הקודמת, השיטה מחזקת וממצקת את שרירי הפנים שלכם וכך בצורה טבעית ובריאה, תמתח את עור הפנים, תחזיר לו את הגוון הצעיר ותעלים את הקמטים.

ניתן לראות שיפור משמעותי כבר בתוך שבועיים.

איך להוציא את הניחושים מהמשוואה כשמדובר בפנים שלך?

כשמדובר בפנים שלכן, הגיע הזמן להפסיק עם הניחושים.

האדם הממוצע מוציא במהלך חייו אלפי שקלים על קרמים של אנטי אייג'ינג, תכשירים שנועדו להסתיר את הקמטים, בוטוקס וניתוחים לא מועילים.

הגיע הזמן לשבור את המעגל ולחשוף את הסוד שחברות הקוסמטיקה לא רוצות שתדעו באמצעות שיטה בת 85 שנים, הכוכבים הגדולים של הוליווד ומעט אנשים ברי מזל שהגיע לאוזניהם השמועה, הצליחו לעצור את תהליך ההזדקנות וההתקמטות של עור הפנים.

מיד אסביר לכם בדיוק איך הם עשו את זה. אבל לפני, יש דבר נוסף שאתם חייבים לזכור לפני: אם אתם לא מוכנים להשקיע 20 דקות ביום, במהלך השבועיים הקרובים, אין טעם שתמשיכו לקרוא את הדף הזה.

אין שום שיטה קסומה שבמחיאת כף תעלים את כל הקמטים שלכם מבלי שזה ידרוש מכם שום דבר, היחידים שמספרים שיש הם השרלטנים בתעשיות הקוסמטיקה, הניתוחים והביוטי שמעוניינים בכסף שלכם יותר ממה שהם מעוניינים לעזור לכם באמת.

ההבדל המרכזי הוא, שאני כאן כדי לעזור לכם ולחשוף בפניכם את האמת מאחורי הסיבה שגורמת לכם לקמטים ועד שלא תתמודדו איתה, שום מוצר או ניתוח לא יעזור (לפחות לא לאורך זמן).

החלק החיובי בסיפור הוא, שכשמבינים את הסיבה האמיתית שמאחורי הקמטים והעור שמזדקן, יחסית בקלות אפשר להתמודד עם הבעיה ולפתור אותה.

והתוצאה? פנים חלקות, ללא קמטים וגוון עור בריא, חי ונוצץ, כזה שכבר שכחתם שפעם היה לכם.

אז, מה הסוד שעוזר לסבטה להראות טוב יותר היום מאשר בגיל 30?

השיטה שתחזיר את הפנים שלכם לגיל 30

הכירו את סבטה, מומחית ל-Facebuilding

מה עכשיו, איך ממשיכים? שיטת ה-Facebuilding, היא שיטה פשוטה ליישום שאינה דורשת יותר מ-20 דקות פנויות ביום והתוצאות המתקבלות, הן מהירות במיוחד. בעוד שבועיים מהיום, עור הפנים שלך יקבל גוון בריא יותר והקמטים יקטנו לאט לאט עד שלבסוף ייעלמו לחלוטין.

מכיוון שאנו יודעים כמה אתם עסוקים, יצרנו קורס דיגיטלי מיוחד, אליו ניתן לגשת באמצעות הטלפון, הטאבלט או המחשב, מכל מקום, בכל זמן וללמוד מסרטוני תרגול באיכות HD שסבטה הכינה במיוחד עבורכם.

אני מעוניין/ת לקבל גישה לקורס הדיגיטלי

הכפתור לא עובד? לחצו כאן

אז, מה כולל הקורס הדיגיטלי ואיך מקבלים גישה?

  • 14 סרטוני הדרכה מקיפים כולל הדגמות
  • חוברת עבודה עם הדרכה מפורטת
  • גישה לקורס מהטלפון, מחשב וטאבלט + עדכונים בחינם לכל החיים
  • קבוצת פייסבוק סגורה לשאלות וייעוץ אישי

הקורס הדיגיטלי ללימוד Facebuilding של Lifehacks הוא הקורס היחיד מסוגו בישראל ולכן הביקוש לקורס גדול ממספר התלמידים שנוכל להכניס בכל מחזור על מנת שנוכל לתת יחס אישי לתשובות לשאלות שלכם.

לכן, על מנת להצטרף למחזור הקרוב של קורס Facebuilding, תוכלו להצטרף לרשימת ההמתנה למחזור הקרוב שצפוי להיפתח החודש.

בכל מחזור שנפתח נוכל להכניס לקורס עד 20 נרשמים והרישום לקורס הינו על בסיס כל הקודם זוכה.

צרפו אותי לרשימת ההמתנה למחזור הקרוב

לחצו כאן במידה והכפתור לא עובד

פספסתם את ההרשמה למחזור הקרוב של קורס Facebuilding? אל דאגה, בכל רבעון אנו פותחים מחזור חדש.

★★★★★

"סבטה, אין לי מילים לתאר כמה אני מודה לך, כבר שנים שאני מנסה קרמים ושום דבר לא עוזר. הפנים שלי מעולם לא נראו טוב יותר בזכות השיטה הנפלאה הזאת, אין יום שבו אני לא משקיעה לפחות 10-15 דקות כדי לתחזק את התוצאות, ההתמדה משתלמת!"

עידית ע. / נס ציונה

★★★★★

"קורס איכותי, מצולם וערוך ברמה גבוהה מאוד. לא האמנתי שזה יעבוד עבורי, אבל אמרתי לעצמי ששווה לנסות. ניסיתי וזאת הייתה ההחלטה הטובה ביותר שקיבלתי בשנים האחרונות, תודה רבה לסבטה ולצוות המדהים."

שרון ג. / תל אביב

★★★★★

"איזה כיף לקבל את כל המחמאות מהחברות והמשפחה, כולם שאלו אותי איך עשיתי את זה אבל מעט כל כך האמינו לי כשסיפרתי."

עדי ק. / ירושלים

★★★★★

"5/5 לקורס הדיגיטלי הכי טוב שנתקלתי בו עד היום (ונתקלתי בלא מעט), סוף סוף שיעורים שמועברים בצורה מסודרת, פשוטה ונוחה כך שאפילו בהפסקות מהעבודה והלימודים אני מצליחה למצוא כמה דקות כדי לתרגל."

כרמל מ. / חיפה

שריינו את מקומי בקורס הקרוב

הוידאו ו/או התוכן אינם המלצה רפואית, אלא דעות מתוך החוויות האישיות שלי. אם אתם מחפשים עזרה לבעיה רפואית, אנא התייעצו עם רופא. קיימת חשיבות לציין כי חל איסור על ביצוע תרגילי פנים לבעלי לחץ דם גבוה ולא מאוזן, לאנשים הסובלים ממחלות הקשורות לעצבוב פניהם למיניהם, חצי שנה לאחר הזרקת בוטוקס, ולאלו שעברו ניתוח פלסטי בשנתיים האחרונות.