Lifehacks גאים להציג

איך להגיע לחופש כלכלי בעזרת עסק מהבית

לחצו לפרטים נוספים

או התקשרו לייעוץ חינם – 050-6241069

קורס מעשי

שניתן להתחיל וליישם כבר מהרגע הראשון. המטרה של הקורס הזה הינה להביא אתכם להצלחה ממשית ולא רק להבין את הנלמד.

פשוט ליישום

לא נדרש ידע קודם על מנת להצליח וליישם את התכנים הנלמדים בקורס. אנו נלמד אתכם את כל מה שאתם צריכים לדעת.

מאות הצלחות

מאות גולשים כבר השתתפו באירועים שונים של Lifehacks והצליחו לפרוץ גבולות בעזרת הכלים והטכניקות הייחודיים שלנו.

חופש הוא הסיבה שלנו

אנו עושים את מה שאנו עושים מכיוון שלדעתנו לכל אחד ואחת מכם מגיע להיות חופשי ב-100% בחייו. הקורס שלנו נועד לעזור לכם לפעול ולחיות אחרת ממה שהורגלתם עד כה על מנת לקבל את התוצאות שרוב האנשים לא מצליחים לקבל.

אנו מאמינים שבמקום לקבל החלטות רגשיות שאינן מבוססות על מידע מוכח עובדתית, אדם יוכל עם המידע הנכון לפעול בצורה אפקטיבית יותר במאות אחוזים ולהגיע לתוצאות פורצות גבולות במינימום זמן ומקסימום תפוקה.

אם אתם מסוג האנשים שחושבים אחרת, חיים אחרת ומעוניינים לקבל שליטה מלאה על חייכם, יכול להיות שלא סתם הצטלבו דרכנו והגעתם לעמוד הזה.

קצת על חופש כלכלי באמצעות שיווק באינטרנט

במהלך השנים האחרונות, הצלחנו לפתח שיטה מדויקת לפתיחת עסק דל תפעול, אשר מסוגל להכניס החל מעשרות דולרים ועד לעשרות אלפי דולרים בכל חודש.

בקורס הזה אנו נחלוק איתכם את הידע שצברנו ונדריך אתכם שלב אחר שלב איך להשתמש באינטרנט ככלי לחופש כלכלי באמצעות בניית נכסים אינטרנטיים מניבים. בדיוק כמו נדל"ן במיקום מעולה, תוכלו להקים נכס אינטרנטי שיהפוך להיות מוקד עליה לרגל עבור גולשים. כל אחד מהגולשים שיצפו בנכסים האינטרנטיים שלכם, שווה לכם כסף. באמצעות שיווק שותפים ופרסום, נקבל תשלום מחברות גדולות כמו – גוגל, איביי, אמזון, יוטיוב ואחרות עבור תנועת הגולשים שלנו.

הכישורים שתרכשו במהלך הקורס הם:

 • פתיחת עסק ללא עלויות – בקורס תלמדו כיצד להקים עסק אינטרנטי רווחי ללא עלויות וללא סיכונים, התהליך יניב לכם רק רווחים, כבר במהלך הקורס.
 • בניית קהל – למדו כיצד לבנות קהל עוקבים נאמן באמצעות הנכסים האינטרנטיים שלכם. הקהל שלכם הוא הנכס הגדול ביותר והמניב ביותר שלכם.
 • בניית אתר תוכן / בלוג – באמצעות מערכת ייחודית פרי פיתוחנו, תוכלו להקים אתר תוכן / בלוג ללא ידע טכני. באמצעותו, תוכלו לשווק מוצרי שותפים ולהציב פרסומות לגולשים שלכם בעבור תשלום עבור כל צפייה.
 • פרסום בפייסבוק – אנו נלמד אתכם איך למנף את כוחה של הרשת החברתית הגדולה בעולם וליצור קמפיין פרסום ממוקד, אשר יחשוף את הנכסים האינטרנטיים שלכם למאות אלפי גולשים חדשים.
 • הקמת וניהול דף עסקי – אנו נלמד אתכם כיצד להקים ולנהל ביעילות דף פייסבוק עסקי, אשר מזרים תנועה חדשה וישר את תנועת הלקוחות הקיימים חזרה למוצרים שלכם.
 • בניית רשימת תפוצה – בקורס נלמד אתכם איך להקים רשימת תפוצה רווחית עבור העסק האינטרנטי שלכם אשר תגדיל משמעותית את החשיפה לנכסים שלכם ושל שותפים אותם תבחרו לקדם עבור עמלה.
 • פרסום בגוגל – אנו נלמד אתכם איך למנף את כוחו של מנוע החיפוש הגדול בעולם כדי למשוך אלפי מבקרים חדשים ביום לנכסים האינטרנטיים שלכם ובכך להגדיל משמעותית את התפוצה והקהל שלכם.

מתחילים להרוויח כבר במהלך הקורס

מה יכלול הקורס?

הקורס יכלול 6 מפגשים פרונטליים ומפגש אינטרנטי אחד (סה"כ 7 מפגשים) אשר יועברו על ידי לירן ליסקר, הבעלים של אתר Lifehacks. לירן מתעסק בשיווק באינטרנט כבר 6 שנים, במהלך התקופה הזאת יצר עשרות אתרי תוכן ומסחר רווחיים בארץ ובחו"ל ובקורס הזה הוא ילמד אתכם כיצד לעשות בדיוק את אותו הדבר.

כל מפגש הינו 3 שעות אקדמיות, אשר יכללו זמן לשאלות ותשובות.

במהלך הקורס ואחריו, נלווה אתכם להצלחה בעזרת פורום תלמידים מיוחד אשר תהיה לכם גישה אליו גם בתום הקורס.

 

למי זה מתאים?

 • לשכירים או לבעלי עסקים אשר מעוניינים ליצור תוספת הכנסה או משכורת נוספת במעט שעות
 • לעצמאיים אשר מעוניינים לשווק את העסק שלהם ללקוחות בארץ ובחו"ל באמצעות האינטרנט וליצור הפיק הכנסה נוסף
 • ליזמים אשר מעוניינים לדעת איך להקים עסק חדש ללא עלויות הקמה ועם פוטנציאל רווח גבוה מאוד
 • ליוצרים או אומנים אשר מעוניינים ללמוד איך להתפרנס מהיצירות והאומנות שלהם
 • לאנשים אשר מעוניינים להתפרנס מהתחביבים שלהם ועד היום לא ידעו איך
 • לכל אדם עם שעה פנויה אחת ביום, גישה לאינטרנט ואמביציה להתפתח וליצור מקור הכנסה נוסף
לחצו לפרטים נוספים

או התקשרו לייעוץ חינם – 050-6241069